3D ja Arhitektuurne Visualiseerimine

Meie tehtud visualiseeringud on realistlikud ja annavad hea ettekujutuse ka objektidest, mis ei ole veel valminud. Meid ja meie visualiseerimise oskuseid on usaldanud mitmed kinnisvarasektoris tegutsevad ettevõtted. Allpool saad näha mõningaid meie tehtuid töid kategooriate kaupa, et saaksid parema ettekujutuse, kuidas saame sulle kasulikud olla. Kõikidele teenustele kehtib rahulolu garantii!

Oleme kogenud

Oleme tegelenud erinevate visualiseerimisprojektidega üle 9 aasta.

Hoolime sinu heaolust

Vajadusel teeme töödes muudatusi, et lõpptulemus vastaks täielikult sinu soovidele.

Oleme sinu jaoks olemas

Ootamatusi tuleb ikka ette – saad meiega kiirelt ühendust telefoni, sõnumi või emaili teel.

Interjööri Visualiseerimine

Loome müükitoetavad realistlikud sisepildid, mis aitavad paremini aru saada ruumide suurusest ja võimalikust sisekujundusest.

Eksterjööri Visualiseerimine

Ostuprotsessis on oluline roll ka majade välisilmel ja selle naabruskonnal. Loome objektidest välispildid, mida saad edukalt kasutada müügimaterjalides ammu enne arendusesoleva objekti valmimist. Vastavalt sinu soovile “istutame” arvutiga loodud kujutisi fotodele ja videodesse või loome kogu stseeni nullist. Näiteks, sul on pildid kvartalist, kuhu sinu arendus kerkib ja soovid näidata, kui hästi uusarendus sobitub olemasoleva elukeskkonnaga. Saame sind aidata asendades originaaljäädvustusel oleva ehitusplatsi või muu objekti visualiseeringuga.

Ruumiplaanid

Loome hoonetest ja korteritest ruumiplaane, et saaksid edukalt presenteerida objektide suurust ja selle alla kuuluvate ruumide omavahelist paigutust. Visualiseerimine nii 2D-s kui ka 3D-s

3D ruumiplaan

Hästi teostatud arhitektuurne visualiseerimine on oluline osa kinnisvara objektide presentatsioonist, millel omakorda on kandev roll objektide müügiprotsessis. Arhitektuurse visualiseerimise puhul ei ole vahet, kas materjali toodetakse valminud arendustele või objektidele, mis on alles arendamisjärgus, kuid suurim kasutegur avaldub just viimase puhul, kuna digitaalset visualiseerimist ei ole võimalik asendada fotodega.

Tutvu meie hinnakirjaga: 3D visualiseerimise hinnakiri