Kuidas 3D Visualiseerimine Sinu Ettevõttele Kasulik On

Previos PostNext Post

3D visualiseerimine saab ettevõtetele mitmel moel kasulik olla. Selles artiklis räägimegi lähemalt kuidas. Ligemale sada aastat pidid ettevõtjad, kes olid piisavalt targad, et end visualiseerimisvahendid ära kasutades reklaamida, lootma fotograafia ja video peale. Ja ei saa öelda, et nad oleks väga täbaras seisus olnud, kuna fotode ja filmidega annab absoluutselt lummavaid asju korda saata ning nagu sa tead, on need visualiseerimisvormid ka tänapäeval massiliselt kasutuses. Tootefotod, reklaamvideod, bännerid ju neim it. Kuid tänu tehnoloogia meeletule arengule on meil nüüd lisaks ka muid, arvutiga teostatavaid visualiseeringuvorme ning ühte neist kutsume me 3D visualiseerimiseks. Selles artiklis räägimegi lähemalt, mis imeloom see selline on, kuidas ettevõtted seda enda hüvanguks ära saavad kasutada ja miks nad seda kindlasti peaksid tegema.

3D Visualiseerimine – mis see on.

Lühidalt on tegu graafilise sisu loomisega kasutades 3D tarkvara, et muuta pildid ja filmid tõetruumateks. Kui inimesed räägivad 3D animatsioonist, arhitektuursest visualiseerimisest või 3D renderdamisest, siis sisuliselt räägivad nad 3D visualiseerimisest – need lihtsalt on selle erinevad väljundid. Käid lapsega kinos Toy Storyt või Transformerid vaatmas? Jah ka need vaatemängulised linastused jõuavad meieni tänu 3D visualiseerimisele.

3D Visualiseerija

On inimene, kes kasutades erinevaid tarkvarasid nagu 3ds Max, Cinema 4D või hoopis näiteks Blender loobki neid erinevaid vaimustavaid visuaale, mis meie elu nii tähelepanuväärselt rikastavad. Muidugi on erinevaid tarkvarasid, millega visuaale luua hulganisti veel, kuid piisab sellest, kui tead mõnda populaarsemat ja ilmselt me ei suudakski päris kõiki üles loetleda.

Pane 3D visualiseerimine enda kasuks tööle

Nüüd, kus sa tead, mis see on ja kuidas see valmib, on aeg rääkida kõige mahlasemast osast, ehk kuidas 3D visualiseerimine sulle kasulik saab olla. Artikli alguses rääkisime, et pikka aega olid fotod ja filmid peamisteks vahenditeks, mida enda reklaamides kasutati. Tänapäeval on muidugi jätkuvalt neil suur osa ja need näevad välja paremad kui kunagi varem, kuid küllaltki suur osa nii interneti kui telereklaamidest tehakse tänapäeval hoopis kasutades 3D visualiseerimist. Põhjuseid on mitu.

Avarda oma võimalusi.

Isegi kui sa oleksid Elon Musk, ei saaks sa ilmselt suvalisel ajal kogu võttegruppi koos oma toodete, näitlejate ja taustajõududega kosmosesse lennutada, et seal vinge reklaamklipp filmida. Aga just vinget reklaamklippi sul vaja läheb, et tänapäevases reklaamide infomüras üldse silmapaista ja et sul oleks natukenegi lootust inimestele meelde jääda. Hea uudis on, et 1 visualiseerija võib soojas kontoris sama tulemuse saavutada, mis Muski poolt orbiidile lennutatud võttegrupp. Ja seda muidugi murdosa kulutustega. Sellega jõuamegi järgmise punktini.

Hoia kokku aega ja raha.

Jah, visualiseerimine ei ole mitte alati foto ja filmiga võrreldes soodsam, kuid siiski enamiku kordadest. Isegi, kui sul ei ole plaanis reklaami filmimiseks kedagi kosmosesse lennata, on võttegruppide üles seadmine kallis. Sa vajad erinevaid rekvisiite, valgustust, näitlejaid jne. Ja kui näitlejatel ei tule kõik välja, võite te korduvalt ja korduvalt filmida. Hind kasvab. Võib-olla filmite väljas, ilm võib teie plaanid ära rikkuda, eriti Eestis, mis kasutades Euroopa vabat turgu on endale suures koguses Inglismaa ilma sisse importinud. Jälle aja ja raha kulu. Muidugi saab ka ilmakindla stuudio rentida, kuid see on jälle lisakulutus. Kuid sa vajad ainult ühte tasemel visualiseerijat, et kõike seda sama ilma draamata saavutada ning 3d visualiseerimise hind ei murra konti ka väiksematel ettevõtetel.

Oma tulemuse üle kontrolli

Jah, kõik sõltub konkreetsest projektist ja soovist. Kuid visualiseeringute puhul saad alati kindel olla, et lõpptulemus näeb välja selline, nagu sa soovid. Päris elu on kaootiline ja see muidugi ongi ta võlu, aga kui sul on kindel kava, kuidas sa tahad, et asjad välja näeksid, siis on visualiseerimine ideaalne, kuna selle puhul saab kontrollida absoluutselt kõike – toa paigutust, valguse tugevust, mööbli materjali või peategelase pea suurust. Kõike. Absoluutselt.

Kuidas 3D visualiseerimine enda kasuks tööle panna.

See on lihtne, sa pead seda lihtsalt kasutama hakkama.  Saame sind selles aidata – kliki lingil ja vaata lähemalt – Pakume mitmeid asjakohaseid teenuseid.

Previos PostNext Post Share Post :

Lisa kommentaar